Úspěch i prohra zároveň

11. ledna 2017 v 10:46 | Lenka |  Deníček
Ahojky krásky, doufám, že jste se všechny vyspaly do růžova. Já ano, ačkoli včerejší noc byla... Nevím, jaké správné slovo se dá použít Smějící se Vysvětlím.
Začalo to sklenkou dobrého vína, skončilo to milováním na koberci v obýváku. Ale něco, co proběhlo mezi tím, je pro mě velké zklamání. Porušila jsem své předsevzetí, že už nebudu kouřit. Ani nevím, kolik jsem jich vyhulila. Ale víte co? Pořád lepší, než kdybych se vrhla na ty jednohubky, co jsem mojemu udělala, ne? Co myslíte? Takže na jednu stranu to byla úspěšná a velmi příjemná noc, na stranu druhou malá prohra pro mé plíce.
A teď trocha pikantností.
V obýváku svítily jen bílé bodovky, které nám osvětlují strop, stromeček, který jsem ještě neodzdobila a notebook, ze kterého se linuly příjemné tóny keltské hudby. Když jsem ležela na zádech na chlupatém koberci, litovala jsem jediného - že jsem bodovky nepřepla na zelenou barvu, jelikož jsem si ve své fantazii představovala, že jsme elfové, kteří se milují v lese. Ne, nejsem šílená, jen jsem byla nalitá Smějící se Jenomže poté přišly pocity, které jistě všechny dobře znáte. Jak si můžu představovat, že jsem lesní víla, když připomínám spíš tlustého trola? A tak jsem začala bulet. Brečela jsem proto, že to bylo tak krásné a zároveň proto, že vím, že by to mohlo být lepší, kdybych se cítila dobře ve svém těle. Přítele moje slzy trochu vyděsily, ale když jsem mu řekla, že jsem opilá a strašně šťastná, uklidnil se.


A pak přišlo ráno a drsné vystřízlivění. Příšerně mě sušilo, ale jinak jsem ok, protože z alkoholu mi špatně nebývá - no nejsem já štístko?S vyplazeným jazykem Mám příšerný hlad, ale snídám jen čaj s medem ve skoro půllitrovém hrnku. Za chvíli musím na rehabky, ale vůbec se mi do té kosy nechce. No nic, jdu vás obletět, jestli máte něco nového, tak zatím pa krásky Líbající
 


Komentáře

1 meavinka meavinka | E-mail | Web | 11. ledna 2017 v 11:26 | Reagovat

Alespoň má tlustý trol nějakého elfa, Já jsem tlustý trol, který si nemůže užívat na koberci. Jedna cigereta neuškodí, pokud jich bylo vic... Stejně si to nepamatuješ. Pokud tě to nedožene k tomu, aby jsi s tím začala pravidelně, netrap se s tím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama