Hladovka

16. ledna 2017 v 10:11 | Lenka |  Deníček
Ahoj kočky. Takže jak to vlastně se mnou dopadlo? Moc dobře ne. V sobotu jsme šli k přátelům, dost se pilo, opravdu hodně. Druhý den v neděli mi bylo fakt špatně, což bylo divné, protože mně nebývá z alkoholu špatně. Celá jsem se třásla, motala se mi hlava, vypadala jsem jako feťačka, co má absťak. A tak jsem se vybodla na hladovku a dala si trochu salátu. Až do jedné do rána jsem běhala na záchod s průjmem. Takže závěr týdne byl fakt krutý.
Jistě jste všechny zvědavé na váhový úbytek. Popravdě nic moc. Byla jsem strašně zklamaná. Začínala jsem na 75,5 kg, po hladovce vážím 72,1 kg. Doufala jsem, že se po týdnu dostanu na 70 kg. Podle mě 3 kila jsou hrozná bída. Možná jsem zavodněná kvůli menstruace, ale spíš si myslím, že jsem měla zařadit i pohyb. Celý týden jsem jen ležela u počítače, takže se vlastně ani nemůžu divit. Když tělo nemá žádný pohyb, nepotřebuje ani moc jídla.
Takže tento týden bude vypadat následovně. Každý den sním maximálně 800 Kcal a každý večer budu hodinu cvičit. Nová výzva je tady dámy, tak držte palce. Ono to jednou vyjít musí!!!

 


Komentáře

1 Lexi Lexi | Web | 16. ledna 2017 v 10:33 | Reagovat

Nejsem si jistá, teda pokud máš 160 cm a 75 kg, tak ti asi hubne i tuk, ale (nechci spamovat, jen jednoduše vysvětlit, abys nebyla pak zklamaná :) ) - když člověk chce zhubnout, musí cvičit v aerobním tepovém pásmu (chůze , běh, atp.), protože jen v téhle fázi se tuky odbourávají. Když necvičíš, a jen (v uvozovkách jen) držíš hladovku, ztrácíš z těla hlavně vodu, svaly, ionty, atp. Efekt ven sice může být, že vypadáš víc hubenější, a po určité době to samozřejmě začne fungovat i tak, když je tělo dostatečně vyhladovělé, ale nejdřív bere zásobu cukru z jater a svalů, a to je strašnej shit. Tím chci říct, že úbytek 3 kg za týden je dost dobrý. Jako dost. Ale jen, pokud je to tuk.

2 skinnynelly-proana skinnynelly-proana | Web | 18. ledna 2017 v 8:56 | Reagovat

To zvládneš, držím ti palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama